צרו קשר
ּ

סאנרוף לרכב

היום, הרכב הפרטי הפך לכלי תחבורה נגיש ונוח. אין כמעט משפחה שאין לה רכב אחד לפחות, והיא מתקינה בתוכו את כל מה שיש לחידושים ולטכנולוגיה להציע. סאנרוף לרכב הוא אחד השכלולים המקוריים והמתקדמים יותר שמאפשר לקרני השמש החמימות לחדור דרך גג הרכב. חברת אסגלס זגגות רכב היא חברה המתמחה בתחומי הזגגות והחשמל לרכב ומספקת שירותי התקנת סאנרוף ללקוחותיה, וכן מגוון רחב של שירותים נוספים כמו שיפוץ מנגנונים חשמליים, הרכבת וישרים, הכהיית שמשות, איטום נזילות מים ועוד.

 

כל הסיבות להתקין סאנרוף לרכב

יש המתלבטים אם להתקין סאנרוף לרכב או לא. אלה רק כמה מבין היתרונות המשמעותיים שיסייעו לכם להחליט לטובת הסאנרוף:

  • פתח אוויר נוסף – לא צריך הרבה כדי להכניס משב רוח רענן לרכב, וניתן פשוט לפתוח את החלון. עם זאת, הרוח הנושבת לא פעם מהחלון פוגעת לא פעם בפניהם של הנוסעים ואינה מאפשרת נסיעה איכותית ונעימה. סאנרוף מספק פתח אוויר נוסף לנוסעים.
  • לנסוע וליהנות מהטבע – הסאנרוף מציע טעימה קטנה מן הטבע גם בזמן הנסיעה במכונת הסגורה. כך, ניתן ליהנות דרכו משמש חמימה שמפציעה מבין העננים או מטפטוף קל של גשם סתווי.
  • פתרון לקלסטרופוביים – הגג הנפתח הוא פתרון טוב לאנשים שאינם אוהבים מקומות סגורים. גג הזכוכית מספק להם חוויית נסיעה נעימה יותר.
  • סאנרוף לרכב יוקרתי – בעל רכב המתקין סאנרוף על הגג זוכה להערכה מצד רבים, שכן הסאנרוף מעניק לרכב עיצוב ייחודי ומשדרג.
  • מעלה את ערך הרכב – הסאנרוף מעלה את ערכו של הרכב, כך שניתן יהיה למכור אותו במחיר גבוה יותר.

 

כשמתקנים סאנרוף

לעתים יש צורך לתקן סאנרוף לרכב. קיימים כמה גורמים שעלולים לפגוע בגג היוקרתי הזה כמו עצם חזק שנפל על גגו של הרכב או התהפכות הרכב כתוצאה מתאונה. צוות מקצועי של זגגים לרכב בוחן כל גג של רכב בקפידה ומתאים לו את התיקון הראוי. ראשית, הוא מתקין את הזכוכית המתאימה לפי הוראות היצרן ובוחן אם חיבור הזכוכית לגג מתבצע כראוי. שנית, הוא בודק את המנגנון החשמלי של הגג ואת כפתורי ההפעלה שלו כדי לוודא שהכול עובד כראוי.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ