צרו קשר
ּ

סאנרוף

החלום על רכב עם גג נפתח כבר מזמן ניתן להגשמה ולמעשה כמעט כל בעל רכב יכול להצטייד בגג מסוג זה. סאנרוף (חלון אשר מותקן בגג הרכב) הוא פינוק נפלא שמביא אתו יתרונות רבים ומשמעותיים. כל מי שנסע פעם במכונית עם גג נפתח כבר מכיר את ההרגשה של האור שנשפך על הנוסעים מלמעלה ונותן תחושה של נסיעה באוויר הפתוח. אסגלס זגגות רכב מציעה שירות בתחום זה ומתמקצעת בשיפוץ, החלפה ושדרוג של חלונות גג מסוגים שונים.

סאנרוף – אילו תקלות יכולות לקרות ?

אמנם מדובר על חלון לכל דבר שניתן לפתוח או לסגור על פי הצורך. מאידך זהו חלון אשר ממוקם בגג הרכב ועל כן הוא חשוף לתקלות רבות שעשויות לקרות במהלך הנסיעה או החניה:

  • תקלה חשמלית – זה עשוי לקרות בכל מתקן שנמצא ברכב, אך במקרה זה התקלה עשויה להביא לעוגמת נפש גדולה. סאנרוף אמור להיות אטום לחלוטין כאשר הוא סגור ולהיפתח בקלות רבה. גג נפתח שנתקע במהלך סופת גשמים יגרום להרס של חלקו הפנימי של הרכב, תיקון שעלול לעלות כסף רב.
  • עצם שתוקע את המסילה – אנו לא חיים בעולם סטרילי ועל כן ניתן לשער שעלים, חפצים או כל דבר אחר עלול להיקלע למסילה של גג השמש שלנו ולתקוע אותה. ניסיון חילוץ עצמאי עלול להסתיים בגרימת נזק לגג ולכן עדיף לפנות לבעלי מקצוע בתחום.
  • מנוע שכשל – כל חלון חשמלי מבוסס על מנוע שפותח וסוגר אותו על פי הצורך. כשל במנוע יגרום לחלון להישאר במצב סטטי ללא כל אפשרות לשינוי.

 

טיפול נכון מאריך את חיי הגג

כאשר אנו קונים מוצר כל שהוא נרצה שהוא יחזיק מעמד כמה שיותר זמן. אחת הדרכים המועילות ביותר היא על ידי שמירה על הוראות השימוש ותחזוקה נכונה של המערכת. את ההוראות המדויקות ניתן למצוא ברשת האינטרנט, אצל סוכנות הרכב ועוד. מאידך, רצוי לפנות אל האנשים שמתמחים בתחום שכן הם רואים לנגד עיניהם את טובת הלקוח.

אמנם תקלות תמיד עלולות להתרחש אך הן יפחתו באופן משמעותי כאשר נטפל במערכת בצורה הנכונה ולא נשאיר זאת לידי הגורל.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ