צרו קשר
ּ

תיקון גג נפתח לרכב

גג הרכב הנפתח הוא חלומו של כל נהג או נהגת המעוניינים ליהנות מבריזה צוננת ואוורירית ומתנאי השטח במיטבם. ישנם רכבים בהם הגג הנפתח הגיע בדגם המקורי, ואילו באחרים הגג הנפתח נוסף כשדרוג. אך מה קורה כאשר אתם נדרשים לבצע תיקון גג נפתח לרכב? זוהי לחלוטין לא עבודה לידי חובבנים. מזל שחברת אסגלס זגגות רכב אספה ניסיון ומומחיות רבים במהלך שנות עבודתה בתחום החשמל והזגגות לרכב. את שירותיה החברה מציעה לחברות ביטוח, למפעלים ולמוסכים, לסוחרי רכב, לחברות ליסינג, לתחנות מוניות וללקוחות פרטיים.

 

תיקון גג נפתח לרכב – רק אצל מקצוענים

ישנה חשיבות רבה לבחירה בחברת זגגות מקצועית שתספק לכם אחריות מלאה ותבצע את העבודות האיכותיות ביותר במעבדת התיקונים. סאנרוף (גג שמש) הוא לוקסוס נהדר, אך בהחלט עשויות להתעורר תקלות המחייבות אתכם לבצע תיקון גג נפתח לרכב.

  • שימו לב, התקנה של כל מוצר שאינו עומד בסטנדרטים ובתקנים יוביל לכך שהחלון לא יחזיק מעמד.
  • אם חדרו מים למנגנון החשמלי או שמא הוא הותקן באופן רשלני, עשויות להתעורר תקלות רבות.
  • מסגרת הגג או השמשה עשויות להתעקם ולהתעוות. תקלות אלו מעידות על כך שסביר להניח כי מדובר במוצר לא תקני ולכן מומלץ להחליף את המוצר ולא לתקנו.

כדי לוודא שהגג שלכם מתוקן כראוי ויחזור למיטבו במהרה, חשוב שתבחרו בחברה מקצוענית ומנוסה. מומלץ שהיא תהיה מנוסה בשטח בהתמחות במגוון כלי רכב. חשוב לוודא שאתם מקבלים תעודת אחריות כדי שכך תהיה לכם אסמכתא למקצועיותה של החברה ולעובדה שיהיה לכם מקור מוסמך ומהימן לפנות אליו לכל מקרה של תקלה.

 

כל היתרונות לגג הנפתח

אם ברכבם אין גג נפתח, באישור משרד התחבורה ובסיועה של חברת התקנות מקצועית, תוכלו ליהנות מכל היתרונות הרבים של הגג הנפתח. מלבד העובדה שהוא משדרג את מראה הרכב ליוקרתי ומושך, הוא מעלה את ערכו. מלבד זאת, הוא תורם לסירקולציית אוויר מיטבית ברכב שאינה מפריעה לנהג בניגוד לכניסת אוויר מהחלון הפתוח.

יש להדגיש זאת שוב, כל התקנת גג נפתח לרכב מחייבת אתכם להוציא את כלל האישורים המתאימים לכך וכן לשנות את רישוי הרכב בהגדרת החוק במחשבי משרד הרישוי.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ