צרו קשר
ּ

תיקון חלונות חשמל לרכב

בעבר רוב הרכבים היו מצוידים בחלונות מכניים אשר פתיחתם וסגירתם נעשו על ידי ידית שהייתה מחוברת אל חלקה הפנימי של הדלת. כיום רב הרכבים מצוידים בחלונות חשמליים וגם הם מועדים לעיתים לתקלות. תיקון חלונות חשמל לרכב הוא עניין לבעלי מקצוע בלבד ולא ניתן לבצע את התיקון באופן עצמאי. אסגלס זגגות רכב היא חברת זגגות מקצועית שמעסיקה אנשי מקצוע בתחום ומומלץ לפנות אליה בכל תקלה או בעיה בנושא זה.

 

תיקון חלונות חשמל לרכב – מה כבר יכול להשתבש?

כמו כל מנגנון גם הפתיחה והסגירה של חלונות הרכב עלולה להיתקל בבעיות שונות שנובעות מסיבות מגוונות:

  • קצר – על מערכות החשמל ברכב מופקדים חלקים שונים שבכל אחד מהם עשויה להתרחש תקלה. תקלות אלו ישפיעו באופן ישיר על כל מערך החשמל ברכב וכמובן שגם על החלונות. אמנם בדרך כלל מדובר על תיקון פשוט למדי שכרוך בהחלפה של חלק זה או אחר, אך ניתן לעשות זאת רק על ידי פניה למקום שעוסק בתיקון חלונות חשמל לרכב.
  • בלאי – כל חלק ברכב הוא בעל חיי מדף שונים ומתבלה לאחר תקופה מסוימת. גם אופן השימוש והתדירות יקבעו את אורך החיים של החלון אך בסופו של דבר כמעט כל רכב יגיע למצב שבו הוא יזדקק לתיקון כל שהוא.
  • התקנה לא מקצועית – גם אם קניתם רכב חדש מהניילון עשויות להתגלות בו תקלות שונות. אמנם התיקון יהיה באחריות החברה אך כדאי שהוא יהיה אמין ויתקיים במקום מוסמך.

 

חייבים להתקין מנגנון חדש?

ניתן תמיד לשפץ את המנגנון הקיים אצלכם ברכב ולא חובה להתקין מנגנון חדש לחלוטין. כמובן שמצבו של המנגנון יכול להיות גם בכי רע ואז לא תהיה אפשרות להחליפו. מאידך רק בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים יוכלו לקבוע את מצב החלון ולהחליט אם ניתן לשפצו או שישנו צורך בהחלפה.

חשוב שהחלון החשמלי שיותקן יהיה זהה לחלונות האחרים ולא יבחינו בהבדל כל שהוא כך שהרכב ישמור על צורתו המקורית. יש להתאים את החלון גם למערכת החשמלית שנמצאת ברכב ולהשתמש בחלקים המתאימים בלבד ולא להתפשר על כך.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ