צרו קשר
ּ

תיקון סאנרוף

רכב הוא הרבה יותר מאמצעי שמסייע לנו לנוע ממקום למקום. הוא כלי התחבורה שבו אנו מבלים בדרכים שעות רבות יותר מאשר בבית ולכן אנחנו דואגים לשדרג, לשפץ ולתקנו. גג הרכב למשל משווה לרכב מראה ספורטיבי ויוקרתי, אך הוא דורש תחזוקה. תיקון סאנרוף הוא התמחותה של חברת אסגלס זגגות רכב. החברה מתמחה בזגגות ובחשמל לרכב ומציעה את שירותי צוות העובדים המקצועי, האמין והמיומן המתמחה גם בבעיות המורכבות ביותר.

חשיבות הבחירה בחברה מקצועית לצורך שירותי תיקון סאנרוף

בשוק תיקוני הרכב ניתן למצוא חברות וספקי שירות רבים, חלקם מקצוענים לתחומם ואילו אחרים חובבנים ואף שרלטנים. השקעתם כה רבות ברכב שלכם, אז לא תשקיעו בשירות תיקון סאנרוף? הנה מספר טיפים בנושא –

  • קבלו הצעת מחיר מפורטת מראש ודאגו להבין מה נדרש מהחברה לעשות. חתמו על הצעת המחיר מראש כדי למנוע טעויות.
  • חברה מקצועית צריכה לספק לכם ביטוח לעבודתה. בחנו היטב את תעודת האחריות.
  • חובבנים עשויים לעשות שימוש במוצרים שאינם עומדים בתקנים בכדי להוזיל עלויות ובכך הופכים את גג הרכב לפחות איכותי ולא בטיחותי. כך למשל, שמשה או מסגרת סאנרוף שהתעקמה או התעוותה, היא ככל הנראה אינדיקציה משמעותית למוצר שלא עומד בתקנים. במקרה כזה, חשוב מאוד להחליף את המוצר וכלל לא מומלץ לתקנו.
  • התקנה רשלנית של חיבורי החלונות או המנגנון החשמלי ככל הנראה תוביל לתקלות רבות ולשחיקה מהירות יותר. התקנה מקצועית תאט את קצב ההתבלות.

מתקינים סאנרוף

גם אם גג השמש ברכב אינו הגיע כחלק מהדגם המקורי, עדיין תוכלו ליהנות ממנו. כיום, ניתן לשדרג את הרכב ולהוסיף לו תוספים רבים, וביניהם את הסאנרוף. כדי לעשות זאת, יש צורך בהנפקת אישורים מתאימים ושינוי הגדרות רישוי הרכב במשרד הרישוי.

חברת התקנות מקצועית תתקין לכם את גג הרכב הנפתח ואתם תיהנו מרכב במראה ספורטיבי, יוקרתי ומושך. גג רכב מקפיץ את מחירון הרכב באופן משמעותי ועל כן מדובר בהשקעה משתלמת ומניבת פירות. ובל נשכח, את העובדה שבמדינת ישראל האקלים הים-תיכוני הוא זה ששולט ביד רמה ומאלץ אותנו להתמודד עם מעלות גבוהות במיוחד. גג הרכב יטיב עם סירקולציית האוויר שברכב ויאפשר לנהג ליהנות מבריזה נעימה ומצננת מבלי שזו תפריע לנסיעתו, כפי שהאוויר שנכנס מהחלון הפתוח עושה.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ