צרו קשר

  ּ

  זגגות רכב

  כל רכב פרטי או מסחרי זקוק לשמשות אשר דרכן נוכל לצפות בנעשה מחוץ לרכב. בנוסף לכך, חלונות הרכב מגנים עלינו מפני מזג האוויר (גשם רוח) ושומרים על טמפרטורה קבועה כאשר אנו מפעילים את המזגן. זגגות רכב היא תחום אשר עוסק בכל מה שכרוך בהתקנה, תיקון ושיפור של חלונות הרכב שלנו. אסגלס זגגות רכב היא חברת זגגות וחשמל אשר מתמחה בתחום זה וניתן לפנות אליה בכל תקלה או בקשה בתחום. החברה מתמקצעת בהחלפה של שמשות, התקנת מנגנוני פתיחה ונעילה ועוד.

   

  זגגות רכב מתי כדאי לפנות

  כל מי שנוהג ברכב מכיר את החשיבות הגדולה של השמשות. בדרך כלל ישנם כמה חלונות עיקריים וכל אחד מהם הינו בבעל תפקיד שונה וגם בנוי אחרת. אנו נפנה לשירותי זגגות רכב במקרים הבאים:

  • דליפה של מים אל הרכב עשויה לרמוז על חלון לא אטום או שאינו נסגר עד הסוף כמו שצריך. ייתכן שהתקלה היא פשוטה, אך ניתן לבדוק זאת רק על ידי פניה לגורם מוסמך.
  • רעשי רוח בזמן הנהיגה גם הם עשויים לקרות בגלל חוסר אטימה (בעיקר בחלונות השמישים יותר). בדרך כלל הרעש נובע כתוצאה מבלאי של המנגנון או של הגומי שאמור לאטום.
  • שבר בחלון הוא די נדיר, אך יכול לקרות בעיקר מתאונה או נזק מכוון. במקרה כזה יש להגיע מיד לזגג ולתקן את החלון.
  • מנגנון פתיחה תקוע יכול להשפיע מאוד על איכות החיים של הנהג והנוסעים. בנוסף מדבר גם על בטיחות ותא מומלץ לנסוע עם חלון תקול.
  • בעיות ראות שונות שכרוכות בהחלפה של שמשה או חלון. אלו עשויים לקרות כתוצאה משימוש בחומרים לא מתאימים לניקוי או כתוצאה מבלאי של החלון.

  אילו סוגי חלונות קיימים היום

  עולם הזגגות הוא מגוון וישנם סוגים שונים של שמשות שניתן להתקין ברכב. חשוב להתאים את השמשה לסוג הרכב והעבודה שהוא מבצע. לדוגמא טרקטור זקוק לשמשות חזקות יותר שכן הסיכון לשבירה הינו גבוה יותר מאשר רכב פרטי.

  זגוגית מחוסמת היא יקרה מאוד ובדרך כלל עושים בה שימוש במסגרת הצבא והמשטרה. ניתן להתקין גם שמשה מושחרת שתסתיר את מה שמתרחש במושב האחורי של הרכב.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ