צרו קשר

  ּ

  מה זה סאנרוף?

  סאנרוף פירושו הוא חלון שמש, זהו מפתח הנמצא בחלק העליון של גג הרכב והוא אבזור יוקרתי שקיים כיום כמעט בכל רכב חדש.

  כל מי שרגיל לנסוע ברכב עם גג נפתח יוכל בקלות למצוא את הייתרונות של חלון גג (סאנרוף).

  למה צריך סאנרוף?

  סאנרוף הוא מותרות, הוא נותן לנו כיון אויר נוסף ברכב שאינו מצריך דווקא פתיחה של חלון שעלולה להפריע בגלל הרוח.

  האוורור שנכנס לרכב הוא חיצוני ולא מצריך שימוש במזגן.

  יתרון נוסף הוא כניסה של אור לרכב באופן נעים, וכמובן האפשרות של יציאה מהרכב בטיולי שטח שניתן לראות את כל הנוף מתוך הרכב בגובה.

  ועדין, בשביל הנוחות הזו צריך לדאוג לתחזוקה שוטפת כדי שהגג יגיב וישרת את המטרה שלשמה הוא נועד.

  למה לתקן את הרכב באסגלס זגגות רכב?

  אי אפשר להתווכח עם ניסיון.. ולנו יש שנים של ניסיון בתחום, אנחנו עובדים עם החברות הגדולות ביותר בארץ בתחום הרכב בתיקוני גגות קבריולט פנורמיים וכו'..

  יש לנו את הצוות המיומן ביותר ואת כל החלקים הנדרשים לתיקון כל סוגי הגגות שקיימים…

  והכי חשוב.. אנחנו מאוד אוהבים את מה שאנחנו עושים, כנראה זו הסיבה שאנחנו הכי טובים בזה 🙂

  אז בואו לקבל הצעה ללא עלות – רחוב חבר הלאומים 14 תל אביב יפו. טלפון: 03-5253122

   

  סאנרוף לרכב

  היום, הרכב הפרטי הפך לכלי תחבורה נגיש ונוח. אין כמעט משפחה שאין לה רכב אחד לפחות, והיא מתקינה בתוכו את כל מה שיש לחידושים ולטכנולוגיה להציע. סאנרוף לרכב הוא אחד השכלולים המקוריים והמתקדמים יותר שמאפשר לקרני השמש החמימות לחדור דרך גג הרכב. חברת אסגלס זגגות רכב היא חברה המתמחה בתחומי הזגגות והחשמל לרכב ומספקת שירותי התקנת סאנרוף ללקוחותיה, וכן מגוון רחב של שירותים נוספים כמו שיפוץ מנגנונים חשמליים, הרכבת וישרים, הכהיית שמשות, איטום נזילות מים ועוד.

  סאנרוף – אילו תקלות יכולות לקרות ?

  אמנם מדובר על חלון לכל דבר שניתן לפתוח או לסגור על פי הצורך. מאידך זהו חלון אשר ממוקם בגג הרכב ועל כן הוא חשוף לתקלות רבות שעשויות לקרות במהלך הנסיעה או החניה:

  • תקלה חשמלית – זה עשוי לקרות בכל מתקן שנמצא ברכב, אך במקרה זה התקלה עשויה להביא לעוגמת נפש גדולה. סאנרוף אמור להיות אטום לחלוטין כאשר הוא סגור ולהיפתח בקלות רבה. גג נפתח שנתקע במהלך סופת גשמים יגרום להרס של חלקו הפנימי של הרכב, תיקון שעלול לעלות כסף רב.
  • עצם שתוקע את המסילה – אנו לא חיים בעולם סטרילי ועל כן ניתן לשער שעלים, חפצים או כל דבר אחר עלול להיקלע למסילה של גג השמש שלנו ולתקוע אותה. ניסיון חילוץ עצמאי עלול להסתיים בגרימת נזק לגג ולכן עדיף לפנות לבעלי מקצוע בתחום.
  • מנוע שכשל – כל חלון חשמלי מבוסס על מנוע שפותח וסוגר אותו על פי הצורך. כשל במנוע יגרום לחלון להישאר במצב סטטי ללא כל אפשרות לשינוי.כשמתקנים סאנרוף
   לעתים יש צורך לתקן סאנרוף לרכב. קיימים כמה גורמים שעלולים לפגוע בגג היוקרתי הזה כמו עצם חזק שנפל על גגו של הרכב או התהפכות הרכב כתוצאה מתאונה. צוות מקצועי של זגגים לרכב בוחן כל גג של רכב בקפידה ומתאים לו את התיקון הראוי. ראשית, הוא מתקין את הזכוכית המתאימה לפי הוראות היצרן ובוחן אם חיבור הזכוכית לגג מתבצע כראוי. שנית, הוא בודק את המנגנון החשמלי של הגג ואת כפתורי ההפעלה שלו כדי לוודא שהכול עובד כראוי.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ