צרו קשר

  ּ

  התחדשתם ברכב יוקרתי.. מזל טוב!!

  עכשיו זה בדיוק הזמן שתדעו שגם אם הרכב ממש יקר זה לא אומר שגם הטיפולים שלו צריכים להיות יקרים..

  הצוות המיומן והמקצועי שלנו ישמח לתת לכם הצעת מחיר לתיקון תקלות מסוג: תיקון סאנרוף, החלפת וילון גג חשמלי, פריצת מנעולים,

  תיקון צילינדים והחלפת נעילות, תיקון חלונות חשמל, תיקון מראות חשמליות, תיקון והחלפת פיקודי הרמת שמשות, החלפת כפתורים וכו'..

  נשמח לתת לכם מענה לכל התקלות הללו ברמת השירות והמקצועיות הכי גבוהה בארץ!

   

  במה מטפל זגג רכב תל אביב?

  מקצועו של הזגג כרוך בהבנת המנגנונים שמפעילים את החלונות השונים ברכב. ישנם סוגים רבים של מנועים לחלונות ולא כל מנוע מתאים לכל חלון. על כן מוטב לפנות רק לזגג מומחה אשר עוסק בעיקר בתחום זה ויודע בדיוק כיצד לגשת את התקלה:

  • היות שמדובר לא רק על הזגוגית אלא על כל מה שמקיף אותה, גם טעות תיקון קטנה עשויה לגרום לתקלה חמורה עוד יותר. החלקים אשר שייכים למערכת עשויים מגומי, פלסטיק, ברזל ועוד, ויש להבין את השילוב הנכון ביניהם. זגג רכב מקצועי מבין את כל הדקויות שבתיקון.
  • אם נקלעתם לתקלה באחד מחלונות הרכב ואתם באזור המרכז מומלץ לתקן אותה עוד באותו יום. השתהות בתיקון התקלה עשוי להביא להחמרה במצב כך שתיאלצו לשלם יותר כסף בהמשך. זגג רכב תל אביב הוא ללא ספק המקום שאליו כדאי להגיע ולתקן את השמשה
  • אם הרכב שלכם מצויד בסאנרוף תוכלו לפנות במקרה של תקלה ולטפל בה כראוי. הסאנרוף הוא מערכת חשמלית גרידא שלא מומלץ לנסות לתקן אותה באופן עצמאי.

   

  מתי כדאי לפנות לזגג

  כל תקלה שמתרחשת ברכב עדיף לפנות אתה לבעל מקצוע בתחום. זה כמובן כולל גם תקלות שקורות בשמשות הרכב או במנגנון הסגירה שלהן. השארת חלון תקול במהלך הלילה עלולה להביא לפריצה לרכב, ולכן לא מומלץ לחכות עם התיקון. גם מזג האוויר תורם את שלו ובימים גשומים עדיף שלא להשאיר את הרכב עם חלון חצי פתוח. בנוסף ישנה גם סכנה של כניסת בעלי חיים אל הרכב דבר שעשוי לפגוע בו.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ